Apple Kanzi Premium — Each
As of 29 Sept 2026, Apple Kanzi Premium Each is cheapest at Harris Farm at $1.54 ($1.54/1 ea) in Australia.
Prices updated 29 Sept 2026
Lowest recorded price: $0.86 at Woolworths (28 July); highest: $8.50 — currently $1.54 at Harris Farm. Tracked since May 2026.
Showing prices and history for this variant plus 4 sibling variations — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $0.50/100g
- Average
- $0.59/100g
- Highest
- $0.75/100g
146 prices recorded · 19 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Woolworths | 1kg | $5.90 | $0.59/100g | In stock | 31 May | |
| Kanzi | 1kg | $6.99 | $0.70/100gBest | In stock | 29 Sept | |
| Aldi | approx. 0.175kg per piece | $7.49 | $0.75/100g | In stock | 29 Sept | |
| Woolworths | 1kg | $7.90 | $0.79/100g | In stock | 14 June | |
| Woolworths | 1kg | $8.50 | $0.85/100g | In stock | 29 Sept | |
| Woolworths | each | $1.03 | $1.03/1 ea | In stock | 31 May | |
| Woolworths | each | $1.49 | $1.49/1 ea | In stock | 29 Sept | |
| — | Each | $1.54 | $1.54/1 ea | In stock | 29 Sept | |
| Woolworths | each | $1.56 | $1.56/1 ea | In stock | 13 June |
Cheapest by brand
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Aldi
Harris Farm
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Apple Kanzi Premium Each cheapest?
- Harris Farm has the lowest price at $1.54 ($1.54/1 ea).
- What is the unit price of Apple Kanzi Premium Each?
- Priced per 1 ea. Harris Farm offers the best value at $1.54/1 ea.
- What is the lowest price ever for Apple Kanzi Premium Each?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Apple Kanzi Premium Each is $0.86 at Woolworths (28 July), since we began tracking in May 2026. The current cheapest price is $1.54 at Harris Farm.


