Garnier Vitamin C Micellar Cleansing Water — 125ml

As of 2 Oct 2026, Garnier Vitamin C Micellar Cleansing Water 125ml is cheapest at Woolworths at $9.00 ($7.20/100 ml) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $9.00 at Woolworths (2 Oct); highest: $26.50 — currently $9.00 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.

Price History

Price per 100ml over time
Lowest
$3.79/100ml
Average
$3.83/100ml
Highest
$7.20/100ml
Lowest ever
$3.79/100ml · Oct '26
Highest ever
$7.20/100ml · Oct '26
Trend
Down 47%
1% below average

19 prices recorded · 4 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Which store is cheaper?

Frequently asked questions

Where is Garnier Vitamin C Micellar Cleansing Water 125ml cheapest?
Woolworths has the lowest price at $9.00 ($7.20/100 ml).
How much does Garnier Vitamin C Micellar Cleansing Water 125ml cost?
Prices range from $9.00 to $9.00 across 2 Australian supermarkets. The average price is $9.00.
What is the unit price of Garnier Vitamin C Micellar Cleansing Water 125ml?
Priced per 100ml. Woolworths offers the best value at $7.20/100ml.
Which supermarkets sell Garnier Vitamin C Micellar Cleansing Water 125ml?
Garnier Vitamin C Micellar Cleansing Water 125ml is available at Woolworths and Coles.
What is the lowest price ever for Garnier Vitamin C Micellar Cleansing Water 125ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Garnier Vitamin C Micellar Cleansing Water 125ml is $9.00 at Woolworths (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $9.00 at Woolworths.