Wonder 5 Star Wholemeal — 680g

As of 1 Oct 2026, Wonder 5 Star Wholemeal 680g is cheapest at Coles at $4.90 ($0.72/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $4.90 at Coles (1 Oct); highest: $4.90 — currently $4.90 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.

Price History

Price per 100g over time
Lowest
$0.70/100g
Average
$0.70/100g
Highest
$0.70/100g
Lowest ever
$0.70/100g · Oct '26
Highest ever
$0.72/100g · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

4 prices recorded · 2 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Wonder

    WonderCheapest

    Wonder 5 Star Wholemeal · 680g

    $0.72/100g$4.90Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Wonder

    WonderCheapest

    Wonder 5 Star Wholemeal · 680g

    $0.72/100g$4.90Coles

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Which store is cheaper?

Frequently asked questions

Where is Wonder 5 Star Wholemeal 680g cheapest?
Coles has the lowest price at $4.90 ($0.72/100 g).
What is the unit price of Wonder 5 Star Wholemeal 680g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $0.72/100g.
What is the lowest price ever for Wonder 5 Star Wholemeal 680g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Wonder 5 Star Wholemeal 680g is $4.90 at Coles (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $4.90 at Coles.