Twisties Zigzag Wicked Cheddar — 125g

As of 1 Oct 2026, Twisties Zigzag Wicked Cheddar 125g is cheapest at IGA at $6.40 ($5.12/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time

No price history yet

We log the price each time we check — the graph fills in here once a price changes, so check back soon.

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Twisties

    TwistiesCheapest

    Twisties Zigzag Wicked Cheddar · 125g

    $5.12/100g$6.40IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Twisties

    TwistiesCheapest

    Twisties Zigzag Wicked Cheddar · 125g

    $5.12/100g$6.40IGA
1 brand available
IGA
  1. 1Twisties

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Twisties Zigzag Wicked Cheddar 125g cheapest?
IGA has the lowest price at $6.40 ($5.12/100 g).
What is the unit price of Twisties Zigzag Wicked Cheddar 125g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $5.12/100g.

Categories