Refil Iced Chocolate Snack Bar — 30g

As of 1 Oct 2026, Refil Iced Chocolate Snack Bar 30g is cheapest at IGA at $2.20 ($7.33/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $2.20 at IGA (1 Oct); highest: $7.55 — currently $2.20 at IGA. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.

Price History

Price per 100g over time
Lowest
$7.33/100g
Average
$24.74/100g
Highest
$25.17/100g
Lowest ever
$7.33/100g · Oct '26
Highest ever
$25.17/100g · Sep '26
Trend
Down 71%
70% below average

4 prices recorded · 2 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1

    RefilCheapest

    Refil Iced Chocolate Snack Bar · 30g

    $7.33/100g$2.20IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1

    RefilCheapest

    Refil Iced Chocolate Snack Bar · 30g

    $7.33/100g$2.20IGA

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Refil Iced Chocolate Snack Bar 30g cheapest?
IGA has the lowest price at $2.20 ($7.33/100 g).
What is the unit price of Refil Iced Chocolate Snack Bar 30g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $7.33/100g.
What is the lowest price ever for Refil Iced Chocolate Snack Bar 30g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Refil Iced Chocolate Snack Bar 30g is $2.20 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $2.20 at IGA.