Brownes Yoghurt Varieties — 170g

As of 29 Sept 2026, Brownes Yoghurt Varieties 170g is cheapest at Spudshed at $1.79 ($1.05/100 g) in Australia.

Prices updated 29 Sept 2026

Lowest recorded price: $1.79 at Spudshed (29 Sept); highest: $1.79 — currently $1.79 at Spudshed. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$1.79
Average
$1.79
Highest
$1.79
Lowest ever
$1.79 · Sep '26
Highest ever
$1.79 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1

    BrownesCheapest

    Brownes Yoghurt Varieties · 170g

    $1.05/100g$1.79Spudshed

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1

    BrownesCheapest

    Brownes Yoghurt Varieties · 170g

    $1.05/100g$1.79Spudshed
1 brand available
Spudshed
  1. 1

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Brownes Yoghurt Varieties 170g cheapest?
Spudshed has the lowest price at $1.79 ($1.05/100 g).
What is the unit price of Brownes Yoghurt Varieties 170g?
Priced per 100g. Spudshed offers the best value at $1.05/100g.
What is the lowest price ever for Brownes Yoghurt Varieties 170g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Brownes Yoghurt Varieties 170g is $1.79 at Spudshed (29 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $1.79 at Spudshed.