Temole Varieties — 56g

As of 29 Sept 2026, Temole Varieties 56g is cheapest at Spudshed at $2.50 ($4.46/100 g) in Australia.

Prices updated 29 Sept 2026

Lowest recorded price: $2.50 at Spudshed (29 Sept); highest: $2.50 — currently $2.50 at Spudshed. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$2.50
Average
$2.50
Highest
$2.50
Lowest ever
$2.50 · Sep '26
Highest ever
$2.50 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1

    Temole VarietiesCheapest

    56g

    $4.46/100g$2.50Spudshed

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1

    Temole VarietiesCheapest

    56g

    $4.46/100g$2.50Spudshed
1 brand available
Spudshed
  1. 1

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Temole Varieties 56g cheapest?
Spudshed has the lowest price at $2.50 ($4.46/100 g).
What is the unit price of Temole Varieties 56g?
Priced per 100g. Spudshed offers the best value at $4.46/100g.
What is the lowest price ever for Temole Varieties 56g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Temole Varieties 56g is $2.50 at Spudshed (29 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $2.50 at Spudshed.