Jarritos Watermelon — 370ml

As of 1 Oct 2026, Jarritos Watermelon 370ml is cheapest at IGA at $3.49 ($0.94/100 ml) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $3.49 at IGA (1 Oct); highest: $3.49 — currently $3.49 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$3.49
Average
$3.49
Highest
$3.49
Lowest ever
$3.49 · Oct '26
Highest ever
$3.49 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Jarritos

    JarritosCheapest

    Jarritos Watermelon · 370ml

    $0.94/100ml$3.49IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Jarritos

    JarritosCheapest

    Jarritos Watermelon · 370ml

    $0.94/100ml$3.49IGA
1 brand available
IGA
  1. 1Jarritos

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Jarritos Watermelon 370ml cheapest?
IGA has the lowest price at $3.49 ($0.94/100 ml).
What is the unit price of Jarritos Watermelon 370ml?
Priced per 100ml. IGA offers the best value at $0.94/100ml.
What is the lowest price ever for Jarritos Watermelon 370ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Jarritos Watermelon 370ml is $3.49 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $3.49 at IGA.