Raw C Pineapple Coconut Water — 325ml

As of 1 Oct 2026, Raw C Pineapple Coconut Water 325ml is cheapest at Woolworths at $2.50 ($7.69/1 L) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $2.00 at Woolworths (4 Aug); highest: $2.50 — currently $2.50 at Woolworths. Tracked since Aug 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$2.00
Average
$2.44
Highest
$2.50
Lowest ever
$2.00 · Aug '26
Highest ever
$2.50 · Aug '26
Trend
Up 25%
2% above average

5 prices recorded · 2 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Raw C

    Raw CCheapest

    Raw C Pineapple Coconut Water · 325ml

    $7.69/1L$2.50Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Raw C

    Raw CCheapest

    Raw C Pineapple Coconut Water · 325ml

    $7.69/1L$2.50Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Raw C

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Raw C Pineapple Coconut Water 325ml cheapest?
Woolworths has the lowest price at $2.50 ($7.69/1 L).
What is the unit price of Raw C Pineapple Coconut Water 325ml?
Priced per 100ml. Woolworths offers the best value at $0.77/100ml.
What is the lowest price ever for Raw C Pineapple Coconut Water 325ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Raw C Pineapple Coconut Water 325ml is $2.00 at Woolworths (4 Aug), since we began tracking in Aug 2026. The current cheapest price is $2.50 at Woolworths.

Categories