VO5 Frizz Free Smoothing Cream — 125ml

As of 2 Oct 2026, VO5 Frizz Free Smoothing Cream 125ml is cheapest at Woolworths at $6.00 ($4.80/100 ml) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $6.00 at Woolworths (2 Oct); highest: $6.00 — currently $6.00 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$6.00
Average
$6.00
Highest
$6.00
Lowest ever
$6.00 · Oct '26
Highest ever
$6.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1VO5

    VO5Cheapest

    VO5 Frizz Free Smoothing Cream · 125ml

    $4.80/100ml$6.00Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1VO5

    VO5Cheapest

    VO5 Frizz Free Smoothing Cream · 125ml

    $4.80/100ml$6.00Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1VO5

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is VO5 Frizz Free Smoothing Cream 125ml cheapest?
Woolworths has the lowest price at $6.00 ($4.80/100 ml).
What is the unit price of VO5 Frizz Free Smoothing Cream 125ml?
Priced per 100ml. Woolworths offers the best value at $4.80/100ml.
What is the lowest price ever for VO5 Frizz Free Smoothing Cream 125ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for VO5 Frizz Free Smoothing Cream 125ml is $6.00 at Woolworths (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $6.00 at Woolworths.