Wd 40 Wd-40 Low Odour Spray — 255g

As of 2 Oct 2026, Wd 40 Wd-40 Low Odour Spray 255g is cheapest at Woolworths at $9.97 ($3.91/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $9.97 at Woolworths (2 Oct); highest: $9.97 — currently $9.97 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$9.97
Average
$9.97
Highest
$9.97
Lowest ever
$9.97 · Oct '26
Highest ever
$9.97 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Wd 40

    Wd 40Cheapest

    Wd-40 Low Odour Spray · 255g

    $3.91/100g$9.97Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Wd 40

    Wd 40Cheapest

    Wd-40 Low Odour Spray · 255g

    $3.91/100g$9.97Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Wd 40

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Wd 40 Wd-40 Low Odour Spray 255g cheapest?
Woolworths has the lowest price at $9.97 ($3.91/100 g).
What is the unit price of Wd 40 Wd-40 Low Odour Spray 255g?
Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $3.91/100g.
What is the lowest price ever for Wd 40 Wd-40 Low Odour Spray 255g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Wd 40 Wd-40 Low Odour Spray 255g is $9.97 at Woolworths (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $9.97 at Woolworths.