Eclipse Organic Paleo Fruit & Nut — 450g

As of 30 Sept 2026, Eclipse Organic Paleo Fruit & Nut 450g is cheapest at IGA at $21.99 ($4.89/100 g) in Australia.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $21.99 at IGA (30 Sept); highest: $21.99 — currently $21.99 at IGA. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$21.99
Average
$21.99
Highest
$21.99
Lowest ever
$21.99 · Sep '26
Highest ever
$21.99 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1

    EclipseCheapest

    Eclipse Organic Paleo Fruit & Nut · 450g

    $4.89/100g$21.99IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1

    EclipseCheapest

    Eclipse Organic Paleo Fruit & Nut · 450g

    $4.89/100g$21.99IGA
1 brand available
IGA
  1. 1

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Eclipse Organic Paleo Fruit & Nut 450g cheapest?
IGA has the lowest price at $21.99 ($4.89/100 g).
What is the unit price of Eclipse Organic Paleo Fruit & Nut 450g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $4.89/100g.
What is the lowest price ever for Eclipse Organic Paleo Fruit & Nut 450g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Eclipse Organic Paleo Fruit & Nut 450g is $21.99 at IGA (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $21.99 at IGA.