Bio Cheese Dairy Free Feta — 200g

As of 30 Sept 2026, Bio Cheese Dairy Free Feta 200g is cheapest at Coles at $9.00 ($45.00/1 kg) in Australia.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $9.00 at Coles (30 Sept); highest: $9.00 — currently $9.00 at Coles. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$9.00
Average
$9.00
Highest
$9.00
Lowest ever
$9.00 · Sep '26
Highest ever
$9.00 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Bio Cheese

    Bio CheeseCheapest

    Bio Cheese Dairy Free Feta · 200g

    $45.00/1kg$9.00Coles

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Bio Cheese

    Bio CheeseCheapest

    Bio Cheese Dairy Free Feta · 200g

    $45.00/1kg$9.00Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Bio Cheese

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Bio Cheese Dairy Free Feta 200g cheapest?
Coles has the lowest price at $9.00 ($45.00/1 kg).
What is the unit price of Bio Cheese Dairy Free Feta 200g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $4.50/100g.
What is the lowest price ever for Bio Cheese Dairy Free Feta 200g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Bio Cheese Dairy Free Feta 200g is $9.00 at Coles (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $9.00 at Coles.