Oli6 Stage 3 Goat Milk Toddler Drink Standard — 800g
As of 2 Oct 2026, Oli6 Stage 3 Goat Milk Toddler Drink Standard 800g is cheapest at Coles at $43.45 ($5.43/100 g) in Australia.
Prices updated 2 Oct 2026
Lowest recorded price: $43.45 at Woolworths (2 Oct); highest: $43.45 — currently $43.45 at Coles. Tracked since Oct 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $43.45
- Average
- $43.45
- Highest
- $43.45
At the average price
4 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
Cheapest (compared)
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
1 brand available
Coles
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Oli6 Stage 3 Goat Milk Toddler Drink Standard 800g cheapest?
- Coles has the lowest price at $43.45 ($5.43/100 g).
- How much does Oli6 Stage 3 Goat Milk Toddler Drink Standard 800g cost?
- Prices range from $43.45 to $43.45 across 2 Australian supermarkets. The average price is $43.45.
- What is the unit price of Oli6 Stage 3 Goat Milk Toddler Drink Standard 800g?
- Priced per 100g. Coles offers the best value at $5.43/100g.
- Which supermarkets sell Oli6 Stage 3 Goat Milk Toddler Drink Standard 800g?
- Oli6 Stage 3 Goat Milk Toddler Drink Standard 800g is available at Coles and Woolworths.
- What is the lowest price ever for Oli6 Stage 3 Goat Milk Toddler Drink Standard 800g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Oli6 Stage 3 Goat Milk Toddler Drink Standard 800g is $43.45 at Woolworths (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $43.45 at Coles.
