Red Rock Deli Sea Salt Potato Chips — 20g
As of 1 Oct 2026, Red Rock Deli Sea Salt Potato Chips 20g is cheapest at Woolworths at $1.00 ($5.00/100 g) in Australia.
Prices updated 1 Oct 2026
Lowest recorded price: $1.00 at Woolworths (1 Oct); highest: $8.50 — currently $1.00 at Woolworths. Tracked since Aug 2026.
Showing prices and history for this variant plus 2 sibling variations — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $2.93/100g
- Average
- $4.02/100g
- Highest
- $4.11/100g
28 prices recorded · 6 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Red Rock Deli | 100g | $4.50 | $3.21/100gBest | In stock | 1 Oct | |
| Red Rock Deli | 20g | $1.00 | $5.00/100g | In stock | 1 Oct | |
| Red Rock Deli | 45g | $3.10 | $6.89/100g | In stock | 1 Oct | |
| Red Rock Deli | 100g | $5.75 | $4.11/100g | In stock | 22 Augout of date · not compared |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
IGA
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Red Rock Deli Sea Salt Potato Chips 20g cheapest?
- Woolworths has the lowest price at $1.00 ($5.00/100 g).
- What is the unit price of Red Rock Deli Sea Salt Potato Chips 20g?
- Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $5.00/100g.
- What is the lowest price ever for Red Rock Deli Sea Salt Potato Chips 20g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Red Rock Deli Sea Salt Potato Chips 20g is $1.00 at Woolworths (1 Oct), since we began tracking in Aug 2026. The current cheapest price is $1.00 at Woolworths.
