Table Of Plenty Milk Choc Topped Mini Rice Cakes — 200g
As of 1 Oct 2026, Table Of Plenty Milk Choc Topped Mini Rice Cakes 200g is cheapest at Woolworths at $10.50 ($5.25/100 g) in Australia — about 5% below the 2-retailer average of $11.03.
Prices updated 1 Oct 2026
Lowest recorded price: $10.50 at Woolworths (1 Oct); highest: $11.55 — currently $10.50 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $10.50
- Average
- $10.50
- Highest
- $10.50
2 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Table Of Plenty | 200g | $10.50 | $5.25/100gBest | In stock | 1 Oct | |
| Table Of Plenty | 200g | $11.55 | $5.78/100g | In stock | 1 Oct |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
IGA
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Table Of Plenty Milk Choc Topped Mini Rice Cakes 200g cheapest?
- Woolworths has the lowest price at $10.50 ($5.25/100 g).
- How much does Table Of Plenty Milk Choc Topped Mini Rice Cakes 200g cost?
- Prices range from $10.50 to $11.55 across 2 Australian supermarkets. The average price is $11.03.
- What is the unit price of Table Of Plenty Milk Choc Topped Mini Rice Cakes 200g?
- Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $5.25/100g.
- Which supermarkets sell Table Of Plenty Milk Choc Topped Mini Rice Cakes 200g?
- Table Of Plenty Milk Choc Topped Mini Rice Cakes 200g is available at Woolworths and IGA.
- What is the lowest price ever for Table Of Plenty Milk Choc Topped Mini Rice Cakes 200g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Table Of Plenty Milk Choc Topped Mini Rice Cakes 200g is $10.50 at Woolworths (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $10.50 at Woolworths.
