Borggreve Classic Spiced Cookies — 600g

As of 1 Oct 2026, Borggreve Classic Spiced Cookies 600g is cheapest at Aldi at $4.69 ($0.78/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $4.69 at Aldi (1 Oct); highest: $4.69 — currently $4.69 at Aldi. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$4.69
Average
$4.69
Highest
$4.69
Lowest ever
$4.69 · Oct '26
Highest ever
$4.69 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Borggreve

    BorggreveCheapest

    Borggreve Classic Spiced Cookies · 600g

    $0.78/100g$4.69Aldi

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Borggreve

    BorggreveCheapest

    Borggreve Classic Spiced Cookies · 600g

    $0.78/100g$4.69Aldi
1 brand available
Aldi
  1. 1Borggreve

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Borggreve Classic Spiced Cookies 600g cheapest?
Aldi has the lowest price at $4.69 ($0.78/100 g).
What is the unit price of Borggreve Classic Spiced Cookies 600g?
Priced per 100g. Aldi offers the best value at $0.78/100g.
What is the lowest price ever for Borggreve Classic Spiced Cookies 600g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Borggreve Classic Spiced Cookies 600g is $4.69 at Aldi (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $4.69 at Aldi.

Categories