Noshu Mango & Cream Protein Bars — 120g

As of 1 Oct 2026, Noshu Mango & Cream Protein Bars 120g is cheapest at Coles at $6.90 ($5.75/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $6.90 at Coles (1 Oct); highest: $6.90 — currently $6.90 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$6.90
Average
$6.90
Highest
$6.90
Lowest ever
$6.90 · Oct '26
Highest ever
$6.90 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Noshu

    NoshuCheapest

    Noshu Mango & Cream Protein Bars · 120g

    $5.75/100g$6.90Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Noshu

    NoshuCheapest

    Noshu Mango & Cream Protein Bars · 120g

    $5.75/100g$6.90Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Noshu

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Noshu Mango & Cream Protein Bars 120g cheapest?
Coles has the lowest price at $6.90 ($5.75/100 g).
What is the unit price of Noshu Mango & Cream Protein Bars 120g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $5.75/100g.
What is the lowest price ever for Noshu Mango & Cream Protein Bars 120g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Noshu Mango & Cream Protein Bars 120g is $6.90 at Coles (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $6.90 at Coles.