Help@Hand Tea Tree Oil — 200ml

As of 1 Oct 2026, Help@Hand Tea Tree Oil 200ml is cheapest at Woolworths at $5.00 ($2.50/100 ml) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $5.00 at Woolworths (1 Oct); highest: $5.00 — currently $5.00 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$5.00
Average
$5.00
Highest
$5.00
Lowest ever
$5.00 · Oct '26
Highest ever
$5.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Help@Hand

    Help@HandCheapest

    Help@Hand Tea Tree Oil · 200ml

    $2.50/100ml$5.00Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Help@Hand

    Help@HandCheapest

    Help@Hand Tea Tree Oil · 200ml

    $2.50/100ml$5.00Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Help@Hand

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Help@Hand Tea Tree Oil 200ml cheapest?
Woolworths has the lowest price at $5.00 ($2.50/100 ml).
What is the unit price of Help@Hand Tea Tree Oil 200ml?
Priced per 100ml. Woolworths offers the best value at $2.50/100ml.
What is the lowest price ever for Help@Hand Tea Tree Oil 200ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Help@Hand Tea Tree Oil 200ml is $5.00 at Woolworths (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $5.00 at Woolworths.