Pauls Protein+ Yoghurt Varieties — 160g

As of 29 Sept 2026, Pauls Protein+ Yoghurt Varieties 160g is cheapest at Spudshed at $1.99 ($1.24/100 g) in Australia.

Prices updated 29 Sept 2026

Lowest recorded price: $1.99 at Spudshed (29 Sept); highest: $1.99 — currently $1.99 at Spudshed. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$1.99
Average
$1.99
Highest
$1.99
Lowest ever
$1.99 · Sep '26
Highest ever
$1.99 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1

    PaulsCheapest

    Pauls Protein+ Yoghurt Varieties · 160g

    $1.24/100g$1.99Spudshed

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1

    PaulsCheapest

    Pauls Protein+ Yoghurt Varieties · 160g

    $1.24/100g$1.99Spudshed
1 brand available
Spudshed
  1. 1

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Pauls Protein+ Yoghurt Varieties 160g cheapest?
Spudshed has the lowest price at $1.99 ($1.24/100 g).
What is the unit price of Pauls Protein+ Yoghurt Varieties 160g?
Priced per 100g. Spudshed offers the best value at $1.24/100g.
What is the lowest price ever for Pauls Protein+ Yoghurt Varieties 160g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Pauls Protein+ Yoghurt Varieties 160g is $1.99 at Spudshed (29 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $1.99 at Spudshed.