Norco Real Coffee Double Shot — 500ml

As of 1 Oct 2026, Norco Real Coffee Double Shot 500ml is cheapest at Woolworths at $3.90 ($7.80/1 L) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $3.90 at Woolworths (1 Oct); highest: $3.90 — currently $3.90 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$3.90
Average
$3.90
Highest
$3.90
Lowest ever
$3.90 · Oct '26
Highest ever
$3.90 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Norco

    NorcoCheapest

    Norco Real Coffee Double Shot · 500ml

    $7.80/1L$3.90Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Norco

    NorcoCheapest

    Norco Real Coffee Double Shot · 500ml

    $7.80/1L$3.90Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Norco

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Norco Real Coffee Double Shot 500ml cheapest?
Woolworths has the lowest price at $3.90 ($7.80/1 L).
What is the unit price of Norco Real Coffee Double Shot 500ml?
Priced per 100ml. Woolworths offers the best value at $0.78/100ml.
What is the lowest price ever for Norco Real Coffee Double Shot 500ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Norco Real Coffee Double Shot 500ml is $3.90 at Woolworths (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $3.90 at Woolworths.