Quest Bar Cookies & Cream — 60g
As of 1 Oct 2026, Quest Bar Cookies & Cream 60g is cheapest at Coles at $5.40 ($9.00/100 g) in Australia.
Prices updated 1 Oct 2026
Lowest recorded price: $5.40 at Woolworths (1 Oct); highest: $5.40 — currently $5.40 at Coles. Tracked since Oct 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $5.40
- Average
- $5.40
- Highest
- $5.40
At the average price
3 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
Cheapest (compared)
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
1 brand available
Coles
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Quest Bar Cookies & Cream 60g cheapest?
- Coles has the lowest price at $5.40 ($9.00/100 g).
- How much does Quest Bar Cookies & Cream 60g cost?
- Prices range from $5.40 to $5.40 across 2 Australian supermarkets. The average price is $5.40.
- What is the unit price of Quest Bar Cookies & Cream 60g?
- Priced per 100g. Coles offers the best value at $9.00/100g.
- Which supermarkets sell Quest Bar Cookies & Cream 60g?
- Quest Bar Cookies & Cream 60g is available at Coles and Woolworths.
- What is the lowest price ever for Quest Bar Cookies & Cream 60g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Quest Bar Cookies & Cream 60g is $5.40 at Woolworths (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $5.40 at Coles.
