Coca Cola Zero Sugar — 18 x 0.38L
As of 1 Oct 2026, Coca Cola Zero Sugar 18 x 0.38L is cheapest at Aldi at $20.99 ($3.11/1 L) in Australia.
Prices updated 1 Oct 2026
Lowest recorded price: $2.25 at Woolworths (1 Oct); highest: $45.00 — currently $20.99 at Aldi. Tracked since Sept 2026.
Showing prices and history for this variant plus 33 sibling variations — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100ml over time- Lowest
- $0.18/100ml
- Average
- $0.18/100ml
- Highest
- $0.50/100ml
Woolworths · 1.25LNow$0.18/100mlAll-time low
Coles · 24 packNow$0.30/100mlLow
Coles · 12 x 300mlNow$0.33/100mlLow
Coles · 1.25LNow$0.36/100ml
Woolworths · 375ml x 24 packNow$0.50/100ml
Woolworths · 12 x 300mlNow$0.67/100ml
Showing the most tracked lines. Filter by retailer or brand to focus.
482 prices recorded · 24 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Coca Cola | 1.25L | $2.25 | $0.18/100mlBest | In stock | 1 Oct | |
| Coca Cola | 1.25L | $2.25 | $0.18/100ml | In stock | 1 Oct | |
| Coca Cola | 375ml x 30 pack | $32.00 | $0.28/100ml | In stock | 1 Oct | |
| Coca Cola | 375ml x 30 pack | $32.00 | $0.28/100ml | In stock | 1 Oct | |
| Coca Cola | 24 pack | $27.00 | $0.30/100ml | In stock | 29 Sept | |
| Coca Cola | 3.75L | $11.50 | $0.31/100ml | In stock | 1 Oct | |
| Coca Cola | 375ml x 10 pack | $11.50 | $0.31/100ml | In stock | 1 Oct | |
| Coca Cola | 18 x 0.38L | $20.99 | $0.31/100ml | In stock | 1 Oct | |
| Coca Cola | 300ml x 12 pack | $12.00 | $0.33/100ml | In stock | 29 Sept | |
| Coca Cola | 12 x 300ml | $12.00 | $0.33/100ml | In stock | 29 Sept | |
| Coca Cola | 12 x 300ml | $12.00 | $0.33/100ml | In stock | 28 Sept | |
| Coca Cola | 1.25L | $4.50 | $0.36/100ml | In stock | 30 Sept | |
| Coca Cola | 1.25L | $4.50 | $0.36/100ml | In stock | 29 Sept | |
| Coca Cola | 1.5L | $6.23 | $0.42/100ml | In stock | 30 Sept | |
| Coca Cola | 375ml x 24 pack | $45.00 | $0.50/100ml | In stock | 1 Oct | |
| Coca Cola | 1L | $5.70 | $0.57/100ml | In stock | 30 Sept | |
| Coca Cola | 12 x 300ml | $24.00 | $0.67/100ml | In stock | 1 Oct | |
| Coca Cola | 300ml x 12 pack | $24.00 | $0.67/100ml | In stock | 1 Oct | |
| Coca Cola | 600ml | $4.19 | $0.70/100ml | In stock | 1 Oct | |
| Coca Cola | 600ml | $4.20 | $0.70/100ml | In stock | 1 Oct | |
| Coca Cola | 600ml | $4.20 | $0.70/100ml | In stock | 1 Oct | |
| Coca Cola | 375ml | $2.75 | $0.73/100ml | In stock | 30 Sept | |
| Coca Cola | 375ml | $2.75 | $0.73/100ml | In stock | 30 Sept | |
| Coca Cola | 6 pack | $11.00 | $0.73/100ml | In stock | 1 Oct | |
| Coca Cola | 250ml x 6 pack | $11.00 | $0.73/100ml | In stock | 1 Oct | |
| Coca Cola | 600ml | $4.85 | $0.81/100ml | In stock | 30 Sept | |
| Coca Cola | 385ml | $4.50 | $1.17/100ml | In stock | 30 Sept | |
| Coca Cola | 250ml | $3.30 | $1.32/100ml | In stock | 30 Sept | |
| Coca Cola | 330ml | $4.40 | $1.33/100ml | In stock | 30 Sept | |
| Coca Cola | 1.25L | $2.25 | $0.18/100ml | In stock | 23 Septout of date · not compared | |
| Coca Cola | 1.25L | $2.25 | $0.18/100ml | In stock | 23 Septout of date · not compared | |
| Coca Cola | 30 pack | $32.00 | $0.28/100ml | In stock | 23 Septout of date · not compared | |
| Coca Cola | 11.25L | $31.99 | $0.28/100ml | In stock | 9 Septout of date · not compared | |
| Coca Cola | 3.75L | $11.50 | $0.31/100ml | In stock | 23 Septout of date · not compared | |
| Coca Cola | 10 pack | $11.50–$23.00 | $0.31/100ml–$0.61/100ml | In stock | 22 Septout of date · not compared | |
| Coca Cola | 24 pack | $45.00 | $0.50/100ml | In stock | 23 Septout of date · not compared | |
| Coca Cola | 12 x 300ml | $24.00 | $0.67/100ml | In stock | 23 Septout of date · not compared | |
| Coca Cola | 6 pack | $11.00 | $0.73/100ml | In stock | 23 Septout of date · not compared | |
| Coca Cola | 6 pack | $11.00 | $0.73/100ml | In stock | 23 Septout of date · not compared | |
| Coca Cola | 330ml x 4 pack | $11.00 | $0.83/100ml | In stock | 23 Septout of date · not compared | |
| Coca Cola | 12 pack | $26.40 | — | In stock | 30 Sept | |
| Coca Cola | 4 pack | $8.91 | — | In stock | 30 Sept | |
| Coca Cola | 24 pack | $45.00 | — | In stock | 22 Septout of date · not compared | |
| Coca Cola | 10 pack | $25.30 | — | In stock | 22 Septout of date · not compared | |
| Coca Cola | 6 pack | $12.10 | — | In stock | 22 Septout of date · not compared | |
| Coca Cola | 10 pack | $25.30 | — | In stock | 22 Septout of date · not compared | |
| Coca Cola | 6 pack | $12.10 | — | In stock | 22 Septout of date · not compared | |
| Coca Cola | 4 pack | $12.10 | — | In stock | 22 Septout of date · not compared |
Cheapest by brand
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Aldi
Coles
IGA
Woolworths- 1
Coca ColaBest
ColesCaffeine Free Zero Sugar Soft Drink Bottle · 1.25L$1.80/1L$2.25Last seen 23 Sept · not compared
WoolworthsCaffeine Free Zero Sugar Soft Drink Bottle · 1.25L$1.80/1L$2.25
ColesZero Sugar Soft Drink Bottle · 1.25L$1.80/1L$2.25Last seen 23 Sept · not compared
WoolworthsZero Sugar Soft Drink Bottle · 1.25L$1.80/1L$2.25
AldiZero Sugar · 11.25L$2.84/1L$31.99Last seen 9 Sept · not compared
WoolworthsZero Sugar · 375ml x 30 pack$2.84/1L$32.00
WoolworthsZero Sugar Soft Drink Cans · 375ml x 30 pack$2.84/1L$32.00
ColesZero Sugar · 30 pack$2.84/1L$32.00Last seen 23 Sept · not compared
ColesZero Sugar · 24 pack$3.00/1L$27.00
WoolworthsCaffeine Free Zero Sugar Soft Drink Cans · 375ml x 10 pack$3.07/1L$11.50
ColesSugar Zero Caffeine · 10 pack$3.07/1L–$6.13/1L$11.50–$23.00Last seen 23 Sept · not compared
WoolworthsZero Sugar Soft Drink Cans · 3.75L$3.07/1L$11.50
ColesZero Sugar Soft Drink Cans · 3.75L$3.07/1L$11.50Last seen 23 Sept · not compared
AldiZero Sugar · 18 x 0.38L$3.11/1L$20.99
WoolworthsZero Sugar Soft Drink Mini Bottles · 12 x 300ml$3.33/1L$12.00
ColesZero Sugar Soft Drink Mini Bottles · 12 x 300ml$3.33/1L$12.00
ColesMini Zero Sugar Caffeine Soft Drink Bottles · 300ml x 12 pack$3.33/1L$12.00
ColesZero Sugar Soft Drink Bottle · 1.25L$3.60/1L$4.50
IGAZero Sugar Soft Drink Bottle · 1.25L$3.60/1L$4.50
IGAZero Sugar · 1.5L$4.15/1L$6.23
WoolworthsZero Sugar Soft Drink Cans · 375ml x 24 pack$5.00/1L$45.00
ColesZero Sugar · 24 pack$5.00/1L$45.00Last seen 23 Sept · not compared
Coles4 pack$5.68/1L$7.50Last seen 2 Sept · not compared
IGAZero Sugar · AU · 1L$5.70/1L$5.70
ColesZero Sugar Soft Drink Mini Bottles · 12 x 300ml$6.67/1L$24.00Last seen 23 Sept · not compared
WoolworthsZero Sugar Soft Drink Mini Bottles · 12 x 300ml$6.67/1L$24.00
WoolworthsMini Zero Sugar Caffeine Soft Drink Bottles · 300ml x 12 pack$6.67/1L$24.00
AldiZero Sugar · 600ml$6.98/1L$4.19
WoolworthsZero Sugar Caffeine · 600ml$7.00/1L$4.20
WoolworthsZero Sugar · 600ml$7.00/1L$4.20
WoolworthsZero Sugar Soft Drink Mini Cans · 250ml x 6 pack$7.33/1L$11.00
Coles6 pack$7.33/1L$11.00Last seen 23 Sept · not compared
WoolworthsSugar Zero Caffeine · 6 pack$7.33/1L$11.00
ColesSugar Zero Caffeine · 6 pack$7.33/1L$11.00Last seen 23 Sept · not compared
WoolworthsZero Sugar · 330ml x 4 pack$8.33/1L$11.00Last seen 23 Sept · not compared
IGAZero Sugar · 375ml$0.73/100ml$2.75
IGAZero Sugar Caffeine · 375ml$0.73/100ml$2.75
IGAZero Sugar · 600ml$0.81/100ml$4.85
IGAZero Sugar · 385ml$1.17/100ml$4.50
IGACoca-Cola Zero Sugar Cans · AU · 250ml$1.32/100ml$3.30
IGA330ml$1.33/100ml$4.40
IGANo Sugar · 4 pack$8.91
IGACoca-Cola Zero Sugar Soft Drink Multipack Mini Cans · AU · 6 pack$12.10Last seen 23 Sept · not compared
IGAZero Sugar Caffeine Free · 6 pack$12.10Last seen 23 Sept · not compared
IGA4 pack$12.10
IGAZero Sugar · 10 pack$25.30Last seen 23 Sept · not compared
IGAZero Sugar Caffeine Free · 10 pack$25.30Last seen 23 Sept · not compared
IGAZero Sugar Caffeine · 12 pack$26.40
IGAZero Sugar · 24 pack$45.00Last seen 23 Sept · not compared
Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Coca Cola Zero Sugar 18 x 0.38L cheapest?
- Aldi has the lowest price at $20.99 ($3.11/1 L).
- What is the unit price of Coca Cola Zero Sugar 18 x 0.38L?
- Priced per 100ml. Aldi offers the best value at $0.31/100ml.
- What is the lowest price ever for Coca Cola Zero Sugar 18 x 0.38L?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Coca Cola Zero Sugar 18 x 0.38L is $2.25 at Woolworths (1 Oct), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $20.99 at Aldi.


