Samyang Buldak Carbonara Spicy Tteokbokki — 179g

As of 2 Oct 2026, Samyang Buldak Carbonara Spicy Tteokbokki 179g is cheapest at Coles at $6.00 ($3.35/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $6.00 at Coles (2 Oct); highest: $6.00 — currently $6.00 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$6.00
Average
$6.00
Highest
$6.00
Lowest ever
$6.00 · Oct '26
Highest ever
$6.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

3 prices recorded · 2 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Which store is cheaper?

Frequently asked questions

Where is Samyang Buldak Carbonara Spicy Tteokbokki 179g cheapest?
Coles has the lowest price at $6.00 ($3.35/100 g).
How much does Samyang Buldak Carbonara Spicy Tteokbokki 179g cost?
Prices range from $6.00 to $6.00 across 2 Australian supermarkets. The average price is $6.00.
What is the unit price of Samyang Buldak Carbonara Spicy Tteokbokki 179g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $3.35/100g.
Which supermarkets sell Samyang Buldak Carbonara Spicy Tteokbokki 179g?
Samyang Buldak Carbonara Spicy Tteokbokki 179g is available at Coles and Woolworths.
What is the lowest price ever for Samyang Buldak Carbonara Spicy Tteokbokki 179g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Samyang Buldak Carbonara Spicy Tteokbokki 179g is $6.00 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $6.00 at Coles.