Club Orange — 330ml

As of 2 Oct 2026, Club Orange 330ml is cheapest at Woolworths at $3.50 ($1.06/100 ml) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $3.50 at Woolworths (2 Oct); highest: $3.50 — currently $3.50 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$3.50
Average
$3.50
Highest
$3.50
Lowest ever
$3.50 · Oct '26
Highest ever
$3.50 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

3 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Club

    ClubCheapest

    Club Orange · 330ml

    $1.06/100ml$3.50Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Club

    ClubCheapest

    Club Orange · 330ml

    $1.06/100ml$3.50Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Club

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Club Orange 330ml cheapest?
Woolworths has the lowest price at $3.50 ($1.06/100 ml).
What is the unit price of Club Orange 330ml?
Priced per 100ml. Woolworths offers the best value at $1.06/100ml.
What is the lowest price ever for Club Orange 330ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Club Orange 330ml is $3.50 at Woolworths (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $3.50 at Woolworths.