Quest Brownie Standard — 56g

As of 1 Oct 2026, Quest Brownie Standard 56g is cheapest at IGA at $5.95 ($10.63/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $5.95 at IGA (1 Oct); highest: $5.95 — currently $5.95 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$5.95
Average
$5.95
Highest
$5.95
Lowest ever
$5.95 · Oct '26
Highest ever
$5.95 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Quest

    QuestCheapest

    Quest Brownie Standard · 56g

    $10.63/100g$5.95IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Quest

    QuestCheapest

    Quest Brownie Standard · 56g

    $10.63/100g$5.95IGA
1 brand available
IGA
  1. 1Quest

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Quest Brownie Standard 56g cheapest?
IGA has the lowest price at $5.95 ($10.63/100 g).
What is the unit price of Quest Brownie Standard 56g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $10.63/100g.
What is the lowest price ever for Quest Brownie Standard 56g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Quest Brownie Standard 56g is $5.95 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $5.95 at IGA.