Cobs Butter Popcorn — 90g

As of 29 Sept 2026, Cobs Butter Popcorn 90g is cheapest at Coles at $1.75 ($1.94/100 g) in Australia.

Prices updated 29 Sept 2026

Lowest recorded price: $1.75 at Coles (29 Sept); highest: $1.75 — currently $1.75 at Coles. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$1.75
Average
$1.75
Highest
$1.75
Lowest ever
$1.75 · Sep '26
Highest ever
$1.75 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Cobs

    CobsCheapest

    Cobs Butter Popcorn · 90g

    $1.94/100g$1.75Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Cobs

    CobsCheapest

    Cobs Butter Popcorn · 90g

    $1.94/100g$1.75Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Cobs

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Cobs Butter Popcorn 90g cheapest?
Coles has the lowest price at $1.75 ($1.94/100 g).
What is the unit price of Cobs Butter Popcorn 90g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $1.94/100g.
What is the lowest price ever for Cobs Butter Popcorn 90g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Cobs Butter Popcorn 90g is $1.75 at Coles (29 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $1.75 at Coles.