Black & Gold 100s 1000s — 250g

As of 1 Oct 2026, Black & Gold 100s 1000s 250g is cheapest at IGA at $3.20 ($1.28/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $3.20 at IGA (1 Oct); highest: $3.20 — currently $3.20 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$3.20
Average
$3.20
Highest
$3.20
Lowest ever
$3.20 · Oct '26
Highest ever
$3.20 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Black & Gold

    Black & GoldCheapest

    Black & Gold 100s 1000s · 250g

    $1.28/100g$3.20IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Black & Gold

    Black & GoldCheapest

    Black & Gold 100s 1000s · 250g

    $1.28/100g$3.20IGA
1 brand available
IGA
  1. 1Black & Gold

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Black & Gold 100s 1000s 250g cheapest?
IGA has the lowest price at $3.20 ($1.28/100 g).
What is the unit price of Black & Gold 100s 1000s 250g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $1.28/100g.
What is the lowest price ever for Black & Gold 100s 1000s 250g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Black & Gold 100s 1000s 250g is $3.20 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $3.20 at IGA.