Fortune Fragrant Jasmine Rice — 10kg

As of 1 Oct 2026, Fortune Fragrant Jasmine Rice 10kg is cheapest at Coles at $34.00 ($0.34/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $34.00 at Coles (1 Oct); highest: $34.00 — currently $34.00 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$34.00
Average
$34.00
Highest
$34.00
Lowest ever
$34.00 · Oct '26
Highest ever
$34.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Fortune

    FortuneCheapest

    Fortune Fragrant Jasmine Rice · 10kg

    $0.34/100g$34.00Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Fortune

    FortuneCheapest

    Fortune Fragrant Jasmine Rice · 10kg

    $0.34/100g$34.00Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Fortune

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Fortune Fragrant Jasmine Rice 10kg cheapest?
Coles has the lowest price at $34.00 ($0.34/100 g).
What is the unit price of Fortune Fragrant Jasmine Rice 10kg?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $0.34/100g.
What is the lowest price ever for Fortune Fragrant Jasmine Rice 10kg?
The lowest price OpenOrder has recorded for Fortune Fragrant Jasmine Rice 10kg is $34.00 at Coles (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $34.00 at Coles.

Categories