Wonderbao Chicken Bao Standard — 405g

As of 30 Sept 2026, Wonderbao Chicken Bao Standard 405g is cheapest at IGA at $12.99 ($3.21/100 g) in Australia.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $12.99 at IGA (30 Sept); highest: $12.99 — currently $12.99 at IGA. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$12.99
Average
$12.99
Highest
$12.99
Lowest ever
$12.99 · Sep '26
Highest ever
$12.99 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Wonderbao

    WonderbaoCheapest

    Wonderbao Chicken Bao Standard · 405g

    $3.21/100g$12.99IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Wonderbao

    WonderbaoCheapest

    Wonderbao Chicken Bao Standard · 405g

    $3.21/100g$12.99IGA
1 brand available
IGA
  1. 1Wonderbao

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Wonderbao Chicken Bao Standard 405g cheapest?
IGA has the lowest price at $12.99 ($3.21/100 g).
What is the unit price of Wonderbao Chicken Bao Standard 405g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $3.21/100g.
What is the lowest price ever for Wonderbao Chicken Bao Standard 405g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Wonderbao Chicken Bao Standard 405g is $12.99 at IGA (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $12.99 at IGA.