You're Invited Co Cajun Chicken — 300g

As of 29 Sept 2026, You're Invited Co Cajun Chicken 300g is cheapest at Harris Farm at $10.49 ($34.97/1 kg) in Australia.

Prices updated 29 Sept 2026

Lowest recorded price: $10.49 at Harris Farm (29 Sept); highest: $10.49 — currently $10.49 at Harris Farm. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$10.49
Average
$10.49
Highest
$10.49
Lowest ever
$10.49 · Sep '26
Highest ever
$10.49 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1You're Invited Co Cajun Chicken

    You're Invited Co Cajun ChickenCheapest

    300g

    $34.97/1kg$10.49Harris Farm

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1You're Invited Co Cajun Chicken

    You're Invited Co Cajun ChickenCheapest

    300g

    $34.97/1kg$10.49Harris Farm
1 brand available
Harris Farm
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is You're Invited Co Cajun Chicken 300g cheapest?
Harris Farm has the lowest price at $10.49 ($34.97/1 kg).
What is the unit price of You're Invited Co Cajun Chicken 300g?
Priced per 100g. Harris Farm offers the best value at $3.50/100g.
What is the lowest price ever for You're Invited Co Cajun Chicken 300g?
The lowest price OpenOrder has recorded for You're Invited Co Cajun Chicken 300g is $10.49 at Harris Farm (29 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $10.49 at Harris Farm.