Ipastai Braised Wagyu Tortelloni — 350g

As of 2 Oct 2026, Ipastai Braised Wagyu Tortelloni 350g is cheapest at Coles at $8.00 ($2.29/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $8.00 at Coles (2 Oct); highest: $8.00 — currently $8.00 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$8.00
Average
$8.00
Highest
$8.00
Lowest ever
$8.00 · Oct '26
Highest ever
$8.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

4 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Ipastai

    IpastaiCheapest

    Ipastai Braised Wagyu Tortelloni · 350g

    $2.29/100g$8.00Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Ipastai

    IpastaiCheapest

    Ipastai Braised Wagyu Tortelloni · 350g

    $2.29/100g$8.00Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Ipastai

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Ipastai Braised Wagyu Tortelloni 350g cheapest?
Coles has the lowest price at $8.00 ($2.29/100 g).
What is the unit price of Ipastai Braised Wagyu Tortelloni 350g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $2.29/100g.
What is the lowest price ever for Ipastai Braised Wagyu Tortelloni 350g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Ipastai Braised Wagyu Tortelloni 350g is $8.00 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $8.00 at Coles.

Categories