Mixa Urea Cica Repair Body Milk — 400ml

As of 2 Oct 2026, Mixa Urea Cica Repair Body Milk 400ml is cheapest at Coles at $10.50 ($2.63/100 ml) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $10.50 at Coles (2 Oct); highest: $10.50 — currently $10.50 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$10.50
Average
$10.50
Highest
$10.50
Lowest ever
$10.50 · Oct '26
Highest ever
$10.50 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Mixa

    MixaCheapest

    Mixa Urea Cica Repair Body Milk · 400ml

    $2.63/100ml$10.50Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Mixa

    MixaCheapest

    Mixa Urea Cica Repair Body Milk · 400ml

    $2.63/100ml$10.50Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Mixa

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Mixa Urea Cica Repair Body Milk 400ml cheapest?
Coles has the lowest price at $10.50 ($2.63/100 ml).
What is the unit price of Mixa Urea Cica Repair Body Milk 400ml?
Priced per 100ml. Coles offers the best value at $2.63/100ml.
What is the lowest price ever for Mixa Urea Cica Repair Body Milk 400ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Mixa Urea Cica Repair Body Milk 400ml is $10.50 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $10.50 at Coles.