Barrs Irn Bru Sparkling Drink — 330ml

As of 2 Oct 2026, Barrs Irn Bru Sparkling Drink 330ml is cheapest at Woolworths at $2.95 ($8.94/1 L) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $2.95 at Woolworths (1 Oct); highest: $2.95 — currently $2.95 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$2.95
Average
$2.95
Highest
$2.95
Lowest ever
$2.95 · Oct '26
Highest ever
$2.95 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Barrs

    BarrsCheapest

    Barrs Irn Bru Sparkling Drink · 330ml

    $8.94/1L$2.95Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Barrs

    BarrsCheapest

    Barrs Irn Bru Sparkling Drink · 330ml

    $8.94/1L$2.95Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Barrs

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Barrs Irn Bru Sparkling Drink 330ml cheapest?
Woolworths has the lowest price at $2.95 ($8.94/1 L).
What is the unit price of Barrs Irn Bru Sparkling Drink 330ml?
Priced per 100ml. Woolworths offers the best value at $0.89/100ml.
What is the lowest price ever for Barrs Irn Bru Sparkling Drink 330ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Barrs Irn Bru Sparkling Drink 330ml is $2.95 at Woolworths (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $2.95 at Woolworths.