Hask Keratin Shampoo — 355ml

As of 2 Oct 2026, Hask Keratin Shampoo 355ml is cheapest at Coles at $17.00 ($4.79/100 ml) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $17.00 at Coles (2 Oct); highest: $17.00 — currently $17.00 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$17.00
Average
$17.00
Highest
$17.00
Lowest ever
$17.00 · Oct '26
Highest ever
$17.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Hask

    HaskCheapest

    Hask Keratin Shampoo · 355ml

    $4.79/100ml$17.00Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Hask

    HaskCheapest

    Hask Keratin Shampoo · 355ml

    $4.79/100ml$17.00Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Hask

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Hask Keratin Shampoo 355ml cheapest?
Coles has the lowest price at $17.00 ($4.79/100 ml).
What is the unit price of Hask Keratin Shampoo 355ml?
Priced per 100ml. Coles offers the best value at $4.79/100ml.
What is the lowest price ever for Hask Keratin Shampoo 355ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Hask Keratin Shampoo 355ml is $17.00 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $17.00 at Coles.

Categories