Trek Oat Biscoff · AU — 50g

As of 29 Sept 2026, Trek Oat Biscoff · AU 50g is cheapest at Coles at $1.90 ($3.80/100 g) in Australia.

Prices updated 29 Sept 2026

Lowest recorded price: $1.90 at Coles (29 Sept); highest: $1.90 — currently $1.90 at Coles. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$1.90
Average
$1.90
Highest
$1.90
Lowest ever
$1.90 · Sep '26
Highest ever
$1.90 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Trek

    TrekCheapest

    Trek Oat Biscoff · AU · 50g

    $3.80/100g$1.90Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Trek

    TrekCheapest

    Trek Oat Biscoff · AU · 50g

    $3.80/100g$1.90Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Trek

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Trek Oat Biscoff · AU 50g cheapest?
Coles has the lowest price at $1.90 ($3.80/100 g).
What is the unit price of Trek Oat Biscoff · AU 50g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $3.80/100g.
What is the lowest price ever for Trek Oat Biscoff · AU 50g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Trek Oat Biscoff · AU 50g is $1.90 at Coles (29 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $1.90 at Coles.