Maggi Onion Soup — 32g

As of 27 Sept 2026, Maggi Onion Soup 32g is cheapest at Woolworths at $1.00 ($3.13/100 g) in Australia.

Prices updated 27 Sept 2026

Lowest recorded price: $1.00 at Woolworths (27 Sept); highest: $1.00 — currently $1.00 at Woolworths. Tracked since Aug 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$1.00
Average
$1.00
Highest
$1.00
Lowest ever
$1.00 · Aug '26
Highest ever
$1.00 · Aug '26
Trend
Steady
At the average price

5 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Maggi

    MaggiCheapest

    Maggi Onion Soup · 32g

    $3.13/100g$1.00Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Maggi

    MaggiCheapest

    Maggi Onion Soup · 32g

    $3.13/100g$1.00Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Maggi

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Maggi Onion Soup 32g cheapest?
Woolworths has the lowest price at $1.00 ($3.13/100 g).
What is the unit price of Maggi Onion Soup 32g?
Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $3.13/100g.
What is the lowest price ever for Maggi Onion Soup 32g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Maggi Onion Soup 32g is $1.00 at Woolworths (27 Sept), since we began tracking in Aug 2026. The current cheapest price is $1.00 at Woolworths.