Gyoza Girl Prawn Standard — 115g

As of 2 Oct 2026, Gyoza Girl Prawn Standard 115g is cheapest at Coles at $7.50 ($6.52/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $7.50 at Coles (2 Oct); highest: $7.50 — currently $7.50 at Coles. Tracked since June 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$7.50
Average
$7.50
Highest
$7.50
Lowest ever
$7.50 · Jun '26
Highest ever
$7.50 · Jun '26
Trend
Steady
At the average price

42 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Gyoza

    GyozaCheapest

    Gyoza Girl Prawn Standard · 115g

    $6.52/100g$7.50Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Gyoza

    GyozaCheapest

    Gyoza Girl Prawn Standard · 115g

    $6.52/100g$7.50Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Gyoza

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Gyoza Girl Prawn Standard 115g cheapest?
Coles has the lowest price at $7.50 ($6.52/100 g).
What is the unit price of Gyoza Girl Prawn Standard 115g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $6.52/100g.
What is the lowest price ever for Gyoza Girl Prawn Standard 115g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Gyoza Girl Prawn Standard 115g is $7.50 at Coles (2 Oct), since we began tracking in June 2026. The current cheapest price is $7.50 at Coles.

Categories