Nyal 3 In 1 Cough Relief Standard — 240ml

As of 2 Oct 2026, Nyal 3 In 1 Cough Relief Standard 240ml is cheapest at Coles at $14.00 ($5.83/100 ml) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $14.00 at Coles (2 Oct); highest: $14.00 — currently $14.00 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$14.00
Average
$14.00
Highest
$14.00
Lowest ever
$14.00 · Oct '26
Highest ever
$14.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

3 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Nyal

    NyalCheapest

    Nyal 3 In 1 Cough Relief Standard · 240ml

    $5.83/100ml$14.00Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Nyal

    NyalCheapest

    Nyal 3 In 1 Cough Relief Standard · 240ml

    $5.83/100ml$14.00Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Nyal

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Nyal 3 In 1 Cough Relief Standard 240ml cheapest?
Coles has the lowest price at $14.00 ($5.83/100 ml).
What is the unit price of Nyal 3 In 1 Cough Relief Standard 240ml?
Priced per 100ml. Coles offers the best value at $5.83/100ml.
What is the lowest price ever for Nyal 3 In 1 Cough Relief Standard 240ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Nyal 3 In 1 Cough Relief Standard 240ml is $14.00 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $14.00 at Coles.

Categories