Ajishima Dashi Bonito Soup Stock — 90g

As of 1 Oct 2026, Ajishima Dashi Bonito Soup Stock 90g is cheapest at Coles at $6.00 ($6.67/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $6.00 at Coles (1 Oct); highest: $6.00 — currently $6.00 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$6.00
Average
$6.00
Highest
$6.00
Lowest ever
$6.00 · Oct '26
Highest ever
$6.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

3 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Ajishima

    AjishimaCheapest

    Ajishima Dashi Bonito Soup Stock · 90g

    $6.67/100g$6.00Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Ajishima

    AjishimaCheapest

    Ajishima Dashi Bonito Soup Stock · 90g

    $6.67/100g$6.00Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Ajishima

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Ajishima Dashi Bonito Soup Stock 90g cheapest?
Coles has the lowest price at $6.00 ($6.67/100 g).
What is the unit price of Ajishima Dashi Bonito Soup Stock 90g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $6.67/100g.
What is the lowest price ever for Ajishima Dashi Bonito Soup Stock 90g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Ajishima Dashi Bonito Soup Stock 90g is $6.00 at Coles (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $6.00 at Coles.

Categories