Galaxy Minstrels — 80g

As of 1 Oct 2026, Galaxy Minstrels 80g is cheapest at Woolworths at $7.80 ($9.75/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $7.80 at Woolworths (1 Oct); highest: $7.80 — currently $7.80 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$7.80
Average
$7.80
Highest
$7.80
Lowest ever
$7.80 · Oct '26
Highest ever
$7.80 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Galaxy

    GalaxyCheapest

    Galaxy Minstrels · 80g

    $9.75/100g$7.80Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Galaxy

    GalaxyCheapest

    Galaxy Minstrels · 80g

    $9.75/100g$7.80Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Galaxy

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Galaxy Minstrels 80g cheapest?
Woolworths has the lowest price at $7.80 ($9.75/100 g).
What is the unit price of Galaxy Minstrels 80g?
Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $9.75/100g.
What is the lowest price ever for Galaxy Minstrels 80g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Galaxy Minstrels 80g is $7.80 at Woolworths (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $7.80 at Woolworths.