Hart & Soul Pho Soup Standard — 400g

As of 2 Oct 2026, Hart & Soul Pho Soup Standard 400g is cheapest at Coles at $3.25 ($0.81/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $3.25 at Coles (2 Oct); highest: $3.25 — currently $3.25 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$3.25
Average
$3.25
Highest
$3.25
Lowest ever
$3.25 · Oct '26
Highest ever
$3.25 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

8 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Hart & Soul

    Hart & SoulCheapest

    Hart & Soul Pho Soup Standard · 400g

    $0.81/100g$3.25Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Hart & Soul

    Hart & SoulCheapest

    Hart & Soul Pho Soup Standard · 400g

    $0.81/100g$3.25Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Hart & Soul

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Hart & Soul Pho Soup Standard 400g cheapest?
Coles has the lowest price at $3.25 ($0.81/100 g).
What is the unit price of Hart & Soul Pho Soup Standard 400g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $0.81/100g.
What is the lowest price ever for Hart & Soul Pho Soup Standard 400g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Hart & Soul Pho Soup Standard 400g is $3.25 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $3.25 at Coles.