Go Natural Nut Delight Fruit & Bar — 50g

As of 1 Oct 2026, Go Natural Nut Delight Fruit & Bar 50g is cheapest at IGA at $2.99 ($5.98/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $2.99 at IGA (1 Oct); highest: $2.99 — currently $2.99 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$2.99
Average
$2.99
Highest
$2.99
Lowest ever
$2.99 · Oct '26
Highest ever
$2.99 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1

    Go NaturalCheapest

    Go Natural Nut Delight Fruit & Bar · 50g

    $5.98/100g$2.99IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1

    Go NaturalCheapest

    Go Natural Nut Delight Fruit & Bar · 50g

    $5.98/100g$2.99IGA
1 brand available
IGA
  1. 1

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Go Natural Nut Delight Fruit & Bar 50g cheapest?
IGA has the lowest price at $2.99 ($5.98/100 g).
What is the unit price of Go Natural Nut Delight Fruit & Bar 50g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $5.98/100g.
What is the lowest price ever for Go Natural Nut Delight Fruit & Bar 50g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Go Natural Nut Delight Fruit & Bar 50g is $2.99 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $2.99 at IGA.