H2 Juice H2juice Sparkling Apple — 500ml

As of 2 Oct 2026, H2 Juice H2juice Sparkling Apple 500ml is cheapest at Coles at $3.00 ($6.00/1 L) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $3.00 at Coles (2 Oct); highest: $3.00 — currently $3.00 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$3.00
Average
$3.00
Highest
$3.00
Lowest ever
$3.00 · Oct '26
Highest ever
$3.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1H2 Juice

    H2 JuiceCheapest

    H2juice Sparkling Apple Juice · 500ml

    $6.00/1L$3.00Coles

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1H2 Juice

    H2 JuiceCheapest

    H2juice Sparkling Apple Juice · 500ml

    $6.00/1L$3.00Coles
1 brand available
Coles
  1. 1H2 Juice

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is H2 Juice H2juice Sparkling Apple 500ml cheapest?
Coles has the lowest price at $3.00 ($6.00/1 L).
What is the unit price of H2 Juice H2juice Sparkling Apple 500ml?
Priced per 100ml. Coles offers the best value at $0.60/100ml.
What is the lowest price ever for H2 Juice H2juice Sparkling Apple 500ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for H2 Juice H2juice Sparkling Apple 500ml is $3.00 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $3.00 at Coles.

Categories