Black Imperfect Zucchini — Each
As of 29 Sept 2026, Black Imperfect Zucchini Each is cheapest at Harris Farm at $0.52 ($0.52/1 ea) in Australia.
Prices updated 29 Sept 2026
Lowest recorded price: $0.52 at Harris Farm (29 Sept); highest: $4.10 — currently $0.52 at Harris Farm. Tracked since May 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $0.31/100g
- Average
- $0.42/100g
- Highest
- $0.55/100g
7 prices recorded · 6 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| The Odd Bunch | 750g | $3.50 | $0.47/100g | In stock | 31 May | |
| The Odd Bunch | 750g | $3.50 | $0.47/100g | In stock | 20 May | |
| The Odd Bunch | 750g | $4.10 | $0.55/100g | In stock | 20 Sept | |
| — | Each | $0.52 | $0.52/1 ea | In stock | 29 Sept |
Cheapest by brand
Ranked per 1 ea at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 ea at each item's cheapest store
Harris Farm
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Black Imperfect Zucchini Each cheapest?
- Harris Farm has the lowest price at $0.52 ($0.52/1 ea).
- What is the unit price of Black Imperfect Zucchini Each?
- Priced per 1 ea. Harris Farm offers the best value at $0.52/1 ea.
- What is the lowest price ever for Black Imperfect Zucchini Each?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Black Imperfect Zucchini Each is $0.52 at Harris Farm (29 Sept), since we began tracking in May 2026. The current cheapest price is $0.52 at Harris Farm.

