Ayam Pad Thai Sauce · AU — 200g

As of 1 Oct 2026, Ayam Pad Thai Sauce · AU 200g is cheapest at Woolworths at $3.00 ($1.50/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $3.00 at Woolworths (1 Oct); highest: $3.00 — currently $3.00 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$3.00
Average
$3.00
Highest
$3.00
Lowest ever
$3.00 · Oct '26
Highest ever
$3.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

4 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Ayam

    AyamCheapest

    Ayam Pad Thai Sauce · AU · 200g

    $1.50/100g$3.00Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Ayam

    AyamCheapest

    Ayam Pad Thai Sauce · AU · 200g

    $1.50/100g$3.00Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Ayam

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Ayam Pad Thai Sauce · AU 200g cheapest?
Woolworths has the lowest price at $3.00 ($1.50/100 g).
What is the unit price of Ayam Pad Thai Sauce · AU 200g?
Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $1.50/100g.
What is the lowest price ever for Ayam Pad Thai Sauce · AU 200g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Ayam Pad Thai Sauce · AU 200g is $3.00 at Woolworths (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $3.00 at Woolworths.

Categories