Revlon Candy Hearts Lip Oil — 3.8ml

As of 2 Oct 2026, Revlon Candy Hearts Lip Oil 3.8ml is cheapest at Coles at $11.50 ($30.26/10 ml) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $11.50 at Coles (2 Oct); highest: $11.50 — currently $11.50 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$11.50
Average
$11.50
Highest
$11.50
Lowest ever
$11.50 · Oct '26
Highest ever
$11.50 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 10 ml at each item's cheapest store

  1. 1Revlon

    RevlonCheapest

    Revlon Candy Hearts Lip Oil · 3.8ml

    $30.26/10ml$11.50Coles

Cheapest by product

Ranked per 10 ml at each item's cheapest store

  1. 1Revlon

    RevlonCheapest

    Revlon Candy Hearts Lip Oil · 3.8ml

    $30.26/10ml$11.50Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Revlon

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Revlon Candy Hearts Lip Oil 3.8ml cheapest?
Coles has the lowest price at $11.50 ($30.26/10 ml).
What is the unit price of Revlon Candy Hearts Lip Oil 3.8ml?
Priced per 100ml. Coles offers the best value at $302.60/100ml.
What is the lowest price ever for Revlon Candy Hearts Lip Oil 3.8ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Revlon Candy Hearts Lip Oil 3.8ml is $11.50 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $11.50 at Coles.

Categories