Gem Deodorant Marshmallow — 207ml

As of 2 Oct 2026, Gem Deodorant Marshmallow 207ml is cheapest at Woolworths at $7.35 ($3.55/100 ml) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $7.35 at Woolworths (2 Oct); highest: $7.35 — currently $7.35 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$7.35
Average
$7.35
Highest
$7.35
Lowest ever
$7.35 · Oct '26
Highest ever
$7.35 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Gem

    GemCheapest

    Gem Deodorant Marshmallow · 207ml

    $3.55/100ml$7.35Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Gem

    GemCheapest

    Gem Deodorant Marshmallow · 207ml

    $3.55/100ml$7.35Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Gem

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Gem Deodorant Marshmallow 207ml cheapest?
Woolworths has the lowest price at $7.35 ($3.55/100 ml).
What is the unit price of Gem Deodorant Marshmallow 207ml?
Priced per 100ml. Woolworths offers the best value at $3.55/100ml.
What is the lowest price ever for Gem Deodorant Marshmallow 207ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Gem Deodorant Marshmallow 207ml is $7.35 at Woolworths (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $7.35 at Woolworths.

Categories