The Fix Green — 250ml

As of 29 Sept 2026, The Fix Green 250ml is cheapest at Harris Farm at $5.99 ($23.96/1 L) in Australia.

Prices updated 29 Sept 2026

Lowest recorded price: $5.99 at Harris Farm (29 Sept); highest: $5.99 — currently $5.99 at Harris Farm. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.

Price History

Price per 100ml over time
Lowest
$0.60/100ml
Average
$0.60/100ml
Highest
$0.60/100ml
Lowest ever
$0.60/100ml · Sep '26
Highest ever
$2.40/100ml · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 2 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1The Fix Green

    The Fix GreenCheapest

    1L

    $5.99/1L$5.99Harris Farm

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1The Fix Green

    The Fix GreenCheapest

    1L

    $5.99/1L$5.99Harris Farm
  2. 2The Fix Green

    The Fix Green

    250ml

    $23.96/1L$5.99Harris Farm

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is The Fix Green 250ml cheapest?
Harris Farm has the lowest price at $5.99 ($23.96/1 L).
What is the unit price of The Fix Green 250ml?
Priced per 100ml. Harris Farm offers the best value at $2.40/100ml.
What is the lowest price ever for The Fix Green 250ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for The Fix Green 250ml is $5.99 at Harris Farm (29 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $5.99 at Harris Farm.