Nivea Cherry Shine Lip Balm — 4.8g

As of 2 Oct 2026, Nivea Cherry Shine Lip Balm 4.8g is cheapest at Woolworths at $6.00 ($12.50/10 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $6.00 at Woolworths (2 Oct); highest: $6.00 — currently $6.00 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$6.00
Average
$6.00
Highest
$6.00
Lowest ever
$6.00 · Oct '26
Highest ever
$6.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 10 g at each item's cheapest store

  1. 1Nivea

    NiveaCheapest

    Nivea Cherry Shine Lip Balm · 4.8g

    $12.50/10g$6.00Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 10 g at each item's cheapest store

  1. 1Nivea

    NiveaCheapest

    Nivea Cherry Shine Lip Balm · 4.8g

    $12.50/10g$6.00Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Nivea

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Nivea Cherry Shine Lip Balm 4.8g cheapest?
Woolworths has the lowest price at $6.00 ($12.50/10 g).
What is the unit price of Nivea Cherry Shine Lip Balm 4.8g?
Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $125.00/100g.
What is the lowest price ever for Nivea Cherry Shine Lip Balm 4.8g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Nivea Cherry Shine Lip Balm 4.8g is $6.00 at Woolworths (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $6.00 at Woolworths.

Categories